?

< UA >

Social capital

  • less than 10
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
Select Members , Moderated
МАНІФЕСТ

Простування битим шляхом веде до передбачуваних помилок.

Суспільство невдоволене та зле, проте ліниве та стабільне. Партії та громадські організації або йдуть у політику, не приносячи нічого нового системі, або йдуть на крайній фронт – стаючи балансовою частиною системи.

Коли все відомо, коли все розраховане – вперед виходить інновація. Інновація в мистецтві – аванґард. Інновація в молодіжному середовищі – „Український Аванґард”.

Наша стратегія розплющити очі на прекрасне та ірраціональне. Відомі мас-медіа застосовують техніку „копченого оселедця” – вставляючи потрібні новини, або вигадуючи їх. Створення медіа-приводів – зброя. Слід повернути в інформаційний простір проблеми, про які не хочуть чути!

Коли чуєш слово „авангард” – бачиш щось неочікуване, подекуди мало зрозуміле, але відчуваєш до цього прихильність.

Наші кроки подекуди видаватимуться єрессю, а подекуди – шляхом в порожнечу. Творчий пошук – стрибок із упевненістю, що під тобою прірва! Як гарно збагнути, що це не порожнява, а підлога з куленепробивного скла.

„Не запитуй мене, хто я, і не проси залиштися таким же,” – цитата з Фуко, яку слід вигравірувати на романтиці маузера, спінінга та ноутбука!

Ми – українці. І тому ми „Український Аванґард.” Ми – молодь. І тому ми „Український Аванґард.” І нам не впадло – тому ми „Український Аванґард.”

Проблеми, які ми прагнемо вирішити – великі як Галактика. І реальні як політ на Місяць.

Метою є не лише змусити чиновників і бариг поступитися місцем. Це – похідне. Наша мета – навчитися стати новою елітою. Стати нею, навчити інших і змінити світ.

Нинішня Україна – геополітичний аутсайдер, наші люди розчарувалися, мистецтво мислить категоріями відсталих течій. Знайти та запровадити геополітичну інновацію! Дайош культурну революцію!

Social capital

  • less than 10

Statistics